Choć Walentynki już minęły i nie wszystkich mogliśmy obdarować naszymi magnesikami, ślemy podziękowania
do wszystkich pracowników i nauczycieli naszej szkoły.
Dziękujemy za wyrozumiałość, wsparcie i zrozumienie.
Do szybkiego zobaczenia !

Mały Samorząd

Klasowy happening z okazji Światowego Dnia Czystych Rąk

15 października już dziesiąty raz obchodzony był na całym świecie Światowy Dzień Mycia Rąk.
Święto powstałe z Inicjatywy Narodów Zjednoczonych ma na celu przede wszystkim dbanie o higienę rąk, dzięki czemu zapobiega się groźnym chorobom,
takim jak biegunka i infekcje układu oddechowego. W tym dniu uczniowie klas 1 - 3 uczyli się prawidłowo myć ręce, zrozumieli potrzebę mycia rąk i samodzielnie
tworzyli plakaty propagujące tę tematykę lub instrukcję mycia rąk. Dziękuję za zangażowanie wszytkim Wychowawcom klas 1 - 3.

Opiekun Małego Samorządu
Karolina Stodolna

Z okazji "Dnia Chłopaka" Mały Samorząd zaprasza wszystkich uczniów klas 1-3 do wspólnej zabawy.
Po zapoznaniu się z regulaminem "Klasowego Dżentelmena" chłopcy będą bacznie obserwowani przez koleżanki z klasy.
Pod koniec zajęć, dziewczynki wręczą "medal" temu koledze, który według nich, często przejawiał "dżentelmeńskie zachowania".

Powodzenia i życzymy udanego "Klasowego Dnia Dżentelemenów"
Mały Samorząd

MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI – SKŁAD 2021/2022