Zdjęcie może zrobić każdy i to przy użyciu różnego rodzajów sprzętu. Do tego zachęcała uczestników spotkania, uczniów z klas 4a, 4f i 4g- pani Agnieszka Sulima- Grzelak, nauczyciel wychowania fizycznego w naszej szkole, której pasją od dzieciństwa jest fotografowanie.

Uczniowie uzyskali również cenne informacje, które przydają się każdemu początkującemu fotografowi. Była prezentacja sprzętu fotograficznego, trochę wiadomości technicznych, aby zrozumieć kiedy i dlaczego zdjęcie będzie dobre, a kiedy nie. Pstrykajcie jak najwięcej fotek, nieudane usuwajcie, uczcie się na błędach, a przede wszystkim dobrze się bawcie i miejcie oczy szeroko otwarte. Fotografowanie to cudowna i wspaniała pasja, wykorzystana także w wielu książkach podróżniczych np. Przygody Neli czy Szymona Radzimierskiego. Zachęcamy do lektury i wykonywania prac konkursowych.
Zorganizowała
Magda Riske