Uczniowie klasy 1b uczestniczyli w wyjątkowych warsztatach - Dzieciaki Sadzeniaki! Uczniowie  nauczyli się jak przesadzać rośliny, dbać o nie i uzyskaj dyplom Dzieciaka Sadzeniaka!

Dzieciaki sadzeniaki  brały udział w dwuczęściowych zajęciach. Część teoretyczna to prezentacja o świecie roślin przygotowana specjalnie dla dzieci. Część praktyczna to zajęcia praktyczne. Dzieci sięgają po rękawiczki, łopaty, konewki, doniczki, kolorowe kwiaty i przesadzają małe rośliny ozdobne. Każde dziecko dostaje do przesadzenia swoją roślinkę. Fakt samodzielnego sadzenia roślin to ogromna frajda dla wszystkich dzieci!

Dodatkowo zwiedziliśmy sklep Leroy Merlin, poznaliśmy pracę projektanta wnętrz i ogrodnika. Dziękujemy zespołowi Leroy Merlin za możliwość udziału w zajęciach i cudownie spędzony czas, a w szczególności Pani Barbarze Zublewicz i Pani Sylwii Rożniakowskiej.