W zeszłym tygodniu, w ramach projektu czytelniczego w klasie 4f odbył się konkurs pięknego czytania baśni w języku angielskim. W ramach promowania czytelnictwa obcojęzycznego wybraliśmy baśń znaną i lubianą wszystkim uczniom. Wybór padł na Kopciuszka. Uczniowie przygotowywali się solidnie do konkursu przez ponad dwa tygodnie i odczytywali wybrane fragmenty baśni.

Wszyscy uczniowie byli pięknie przygotowani do zadania i pokazali, że czytanie w języku obcym wcale nie musi być takie trudne. Najtrudniejsze zadanie miało jury konkursowe, w którym znalazły się: p.Magda Riske, p. Ewa Dębska oraz p. Kinga Hering.

Zwycięzcy konkursu odznaczyli się wyjątkową płynnością czytania oraz pięknym akcentem brytyjskim.

I miejsce-Jan Wantusiak

II miejsce- Maksymilian Czyż

III miejsce- Zuzanna Jankowska

Serdecznie gratulujemy zwycięzcą i życzymy dalszych sukcesów językowych.