Miesiąc styczeń był dla uczniów klasy 1b wyjątkowy. Mieliśmy okazję gościć uczniów z drugiej klasy integracyjnej ze Szkoły Podstawowej nr 12 oraz grupę dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Arka Noego", którzy przybyli na nasze zaproszenie.

Celem spotkania była integracja z dziećmi, będącymi na co dzień w klasie profilem podobnej do naszej, jak również rozpowszechnianie tolerancji wobec osób niepełnosprawnych. Wspólnie kolędowaliśmy, uczestniczyliśmy w zabawach grupowych, a także zaprezentowaliśmy przedstawienie, pt. "Sześć życzeń Natalki" dobrze znane dzieciom z klas 1-3 naszej szkoły.

Wszystkim uczestnikom spotkania podobało się nawiązanie nowych znajomości. Z pewnością będziemy kontynuować wymianę doświadczeń i organizować kolejne wizyty.

Aleksandra Bębas, Katarzyna Idzikowska