To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

 

Projekt edukacyjny Biblioteki Pedagogicznej

 

18.12.2017r. pani Iwona Bukowska przeprowadziła zajęcia  na temat:  „Dręczenie i przemoc w szkole”. z elementami biblioterapii w oparciu o utwory: „Siedmiu wspaniałych”, „Wróbel” i in.

Temat dręczenie i przemoc to problem ciągle żywy i aktualny. Uczniowie z klasy 5 c aktywnie  uczestniczyli w zajęciach. Z zaciekawieniem słuchali tekstów czytanych przez gościa i bezbłędnie odpowiadali na zadawane pytania. Świetnie wcielali się w różne role dręczyciela i dręczonego.

PAMIĘTAJMY!!!!

 Mimo że sens przysłowia: „Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe” wydaje się taki oczywisty i dla wszystkich zrozumiały, jednak każdemu z nas zdarza się zrobić przykrość innej osobie, nie udzielić pomocy, czy nawet oszukać.Dlatego niech  to przysłowie będzie dla nas mottem w życiu codziennym.

Dzięki temu możemy okazać sobie wzajemnie odrobinę ciepła i serdeczności, która tak niewiele kosztuje, a sprawia tyle przyjemności.

Organizator: E.Smęda

Back to top