Szanowni Państwo,

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile organizuje w dniach 11–15.12.2017 ŚWIĄTECZNY KONKURS WIEDZY dla uczniów. Konkurs jest połączony ze zbiórką cegiełek na wsparcie działalności Rady Rodziców.
W związku z tą inicjatywą poszukujemy sponsorów i darczyńców którzy pomogą nam uatrakcyjnić konkurs nagrodami. Każda nawet drobna nagroda przyniesie wielką radość dzieciom.
Przygotowujemy 2500 cegiełek. Każda zakupiona w konkursie cegiełka będzie nagradzana prezentem. Wszystkie cegiełki wezmą udział w losowaniu nagród głównych.
Zebrane fundusze będą przeznaczone wsparcie działalności Rady Rodziców przy SP nr 11 w Pile, między innymi na modernizację pracowni komputerowej oraz językowej.

Z góry Dziękujemy za zrozumienie i pomoc.

Z poważaniem,
Dariusz Kuźniacki