Na posiedzeniu dnia 8 maja 2017 r. Szkolna Komisja Rekrutacyjna rozpatrzyła wnioski o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej oraz karty zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2017/2018. Wszystkie zostały zaopiniowane pozytywnie.

Komisja ustaliła również listy kandydatów do klasy czwartej sportowej, klas DSD oraz DELF. Dostępne są w sekretariacie szkoły.

Rodziców uczniów – kandydatów do klas z rozszerzonym językiem niemieckim i francuskim prosimy o pisemne oświadczenie potwierdzające podjęcie nauki w tych zespołach do dnia 23 maja 2017 r. Druk do pobrania na stronie internetowej szkoły lub w sekretariacie.

Ewa Urbańska,

przewodnicząca Szkolnej Komisji Rekrutacyjnej