WNIOSKI

Karta zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile na rok szkolny 2023/2024 (dotyczy kandydata z obwodu szkoły)

Karta przyjęcia dziecka sześcioletniego1 do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile na rok szkolny 2023/2024 (dotyczy kandydata z obwodu szkoły)

Wniosek zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile na rok szkolny 2023/2024 (dotyczy kandydata spoza obwodu szkoły)

Wniosek o przyjęcie dziecka sześcioletniego1 do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile na rok szkolny 2023/2024 (dotyczy kandydata spoza obwodu szkoły)

Karta kontynuacji nauki dziecka w klasie 4 Szkoły Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile  (dotyczy ucznia z obwodu szkoły)

Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy 4 Szkoły Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile  (dotyczy ucznia spoza obwodu szkoły)

Oświadczenie o miejscu pracy rodziców dziecka – kandydata do szkoły w obwodzie

Oświadczenie o miejscu zamieszkania krewnych w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 11

REGULAMINY

REGULAMIN REKRUTACJI do klas pierwszej i czwartej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile na rok szkolny 2023/2024

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do klas pierwszych i czwartych Szkoły Podstawowej nr 11 w Pile w roku szkolnym 2022/2023

REGULAMIN PRZYJMOWANIA KANDYDATÓW DO KLAS PIERWSZEJ I CZWARTEJ INTEGRACYJNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 11 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W PILE

REGULAMIN PRZYJMOWANIA KANDYDATÓW do klasy czwartej językowej z rozszerzonym językiem niemieckim w Szkole Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile w roku szkolnym 2023/2024

REGULAMIN REKRUTACJI do klasy 4 sportowej w Szkole Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile na rok szkolny 2023 /2024.

Komunikat Szkolnej Komisji Rekrutacyjnej 1 marca 2023 r.

GRANICE OBWODU

Granice obwodu Szkoły Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile