Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią powracają „PILSKIE POWIATOWE TARGI EDUKACYJNE”, które odbędą się 19 marca od godz. 10.00 do 14.00 po raz pierwszy w Powiatowej Hali Sportowej przy ul.Wincentego Pola 11 w Pile.
Na targach zaprezentują się wszystkie szkoły i placówki oświatowe prowadzone przez Powiat Pilski, które zaprezentują bogatą ofertę kształcenia w liceach ogólnokształcących oraz kształcenia zawodowego w branżowych szkołach i technikach.

Zainteresowaniem cieszy się również nowa klasa multimediów w Zespole Szkół Ekonomicznych w Pile - to bardzo przyszłościowy kierunek.
Szczegółowa oferta będzie dostępna w „Informatorze Edukacyjnym 2022/2023”, który każdy będzie mógł otrzymać podczas targów, będzie on również dostępny na naszej stronie internetowej www.powiat.pila.pl oraz www.edu.powiat.pila.pl
Katarzyna Łęcka