To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

  • Wądołowski GrzegorzDyrektor Naczelny; historia
  • Chojnacka Marzenna- Wicedyrektor ds. dydaktyczno- programowych klas 7 i 8; geografia, przyroda
  • Mijalska Dorota- Wicedyrektor ds. organizacji i planowania klas 1 -3; edukacja wczesnoszkolna, informatyka
  • Goldstein AleksandraWicedyrektor ds. wychowawczo -profilaktycznych klas 4 - 6; edukacja wczesnoszkolna, informatyka
  • Agatowska Monika- język niemiecki, świetlica
  • Badziąg Jolanta –język francuski, WDŻ
  • Baron Justyna – edukacja wczesnoszkolna, świetlica
  • Bartecka Małgorzata - plastyka
  • Bąk Andrzej –matematyka, technika
  • Bębas Aleksandra – edukacja wczesnoszkolna
  • Biała Małgorzata- nauczyciel wspomagający, plastyka
  • Bielecka Ewa –język polski
  • Bobrowski Emil – historia, WOS, EDB
  • Bonarska-Palacz Dagmara- wychowanie fizyczne
  • Bożek Alicja- język polski
  • Bujnicka Marcelina –język niemiecki
  • Buller Barbara – przyroda, biologia
  • Burzyńska Patrycja- język polski
  • Chort Waldemar -informatyka
  • Cierpicka Karolina- wychowanie fizyczne
  • Czyż Andrzej- wychowanie fizyczne
  • Fąs Dorota –muzyka, WDŻ
  • Gałecki Piotr- wychowanie fizyczne
  • Gembara Joanna- matematyka
  • Górski Marcin- religia
  • Grzybowska Agnieszka- język angielski
  • Hering Kinga- język angielski
  • Idzikowska Katarzyna- nauczyciel wspomagający, rewalidacja
  • Idzikowska-Zbroniec Magdalena- pedagog, rewalidacja
  • Iwicka Iwona- język angielski, edukacja wczesnoszkolna
  • Kalbarczyk Małgorzata- matematyka, fizyka
  • Kawa Karolina– edukacja wczesnoszkolna, przyroda, biologia
  • Kaźmierczak Marzena– edukacja wczesnoszkolna
  • Kocierzyńska Lidia– edukacja wczesnoszkolna, muzyka
  • Kubik Barbara- nauczyciel wspomagający, rewalidacja
  • Kunysz Hanna- matematyka
  • Lidzka-Megger Ewa –język polski
  • Lindenau Beata-informatyka
  • Litzau Joanna – świetlica, język francuski
  • Lutek Magdalena– edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
  • Łapiczak Anna- biologia, WDŻ
  • Łęcka Katarzyna-edukacja wczesnoszkolna, doradztwo zawodowe
  • Maciaszek Ewelina- nauczyciel wspomagający, logopeda
  • Madera Teresa- historia, nauczyciel wspomagający
  • Martka Elżbieta-religia
  • Miazga Małgorzata- nauczyciel wspomagający, rewalidacja, fizyka
  • Michalak Marzena- wychowanie fizyczne
  • Michalak Wojciech- wychowanie fizyczne
  • Mostek Małgorzata- historia, historia i społeczeństwo
  • Nowicka Agnieszka– nauczyciel wspomagający, edukacja wczesnoszkola
  • Niebieszczański Jarosław- wychowanie fizyczne
  • Norkowska-Olejnik Lucyna- matematyka
  • Nowak Damian- wychowanie fizyczne
  • Olczyk –Zaciera Katarzyna- świetlica
  • Ozgowicz Krzysztof- wychowanie fizyczne
  • Pawlak – Szarejko Dorota- historia, historia i społeczeństwo
  • Pawłowska Karolina- język polski
  • Piwońska Anna– edukacja wczesnoszkolna
  • Podanowska Agnieszka –pedagog szkolny
  • Preis Anna –fizyka
  • Przewoźniak Grzegorz- wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
  • Przybył Marlena-technika, język francuski
  • Riske Magda- biblioteka
  • Rossa Anna- świetlica
  • Roszczyk Grażyna– edukacja wczesnoszkolna
  • Różańska Bogusława- plastyka, technika
  • Samolińska Ewa-religia
  • Skoraczewski Roman-chemia
  • Sorgowicka Emilia- język angielski, świetlica
  • Starosta Izabela- wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
  • Stodolna Karolina– edukacja wczesnoszkolna
  • Straszewska Magdalena –język angielski
  • Strógarek Karolina – język polski, nauczyciel wspomagający
  • Sygit Katarzyna –język rosyjski, język polski
  • Szeremietiew Dariusz – język angielski
  • Szrama Regina- religia
  • Tomczak Jolanta - matematyka
  • Trembo Marta -historia
  • Trusiewicz Barbara –język niemiecki
  • Uberna Katarzyna –świetlica, socjoterapia
  • Urbańska Ewa – język polski
  • Walczak Katarzyna– edukacja wczesnoszkolna, informatyka
  • Wesołowska Sława - psycholog
  • Wróbel Dominika – nauczyciel wspomagający, historia
  • Wyrzykowska Ewa –biblioteka, język polski
  • Zalewska Katarzyna –psycholog, terapeuta
  • Zarzycka Agata – język angielski
  • Zielonka Robert– język angielski
  • Ziemann Marzena- matematyka
  • Ziętowska Beata- geografia, przyroda

Back to top