24 listopada po raz siódmy odbył się Międzyświetlicowy Konkurs Kaligraficzny „Piszę pięknie”.

Do wzięcia udziału w konkursie zachęciliśmy uczniów klas 2 i 3 z pilskich szkół wyróżniających się pięknym kształtnym pismem. W konkursie wzięło udział ... uczniów. Tematyka konkursu obejmowała  przepisywanie podanego fragmentu drukowanego tekstu Isabel Abedi pt. „Oto Lola”. Prace zostały oceniane w dwóch poziomach. Po sprawdzeniu prac pod względem ortograficznym, kaligraficznym i estetycznym nagrodzono następujących uczniów.

W poziomie klas 2:

I miejsce – Katarzyna Pyt – Szkoła Podstawowa Nr 11

II miejsce – Jagoda Nożyńska – Szkoła Podstawowa Nr 5

III miejsce – Anita Wieczorek – Szkoła Podstawowa Nr 1

W poziomie klas 3:

I miejsce – Anna Jońca - Szkoła Podstawowa Nr 2

II miejsce – Marta Chorążyczewska – Salezjańska Szkoła Podstawowa

III miejsce – Maja Lipińska - Szkoła Podstawowa Nr 11

Wyróżnienia – Oliwia Stelmach - Szkoła Podstawowa Nr 2 oraz Hubert Gebler - Szkoła Podstawowa Nr 12

Oczekiwanie na ogłoszenie wyników umiliły występy świetlicowej grupy baletowej „Niezapominajki” oraz występy taneczne świetlicowego zespołu cheerleaderek „Jadwiness”.

Organizatorami konkursu były: Bożena Nowak, Anna Rossa, Katarzyna Łęcka,Katarzyna Uberna.

Serdecznie gratulujemy!!!