To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Z przyjemnością zapraszam uczniów klas 7-8 szkół podstawowych na Lekcję Przedsiębiorczości, realizowaną w ramach przedsięwzięcia Przedsiębiorcza Piła - Piła na stad: organizacja wydarzeń promujących przedsiębiorczość dla młodzieży, będącego elementem projektu pn. „Miasto Piła z nową energią!”. Projekt realizowany jest przez Gminę Piła w ramach Programu Rozwój Lokalny, współfinansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 r. pod hasłem „Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej”.
W ramach Lekcji Przedsiębiorczości dnia 3 października w godz. 13:00-15:00 na sali miejskiei w Centrum Konferencvjnvm TBS w Pile przy ul. Dabrowskieqo 8 odbędzie się warsztat dla młodzieźy dotyczący niezbędnych kompetencji na rynku pracy, który poprowadzi Pan Marcin Osman - przedsiębiorca, praktyk sprzedaży, autor i wydawca książek oraz twórca i realizator projektu osmpower.pl - czytaj i działaj!
Spotkanie ma na celu wprowadzenie młodzieży w świat przedsiębiorczości i zmotywowanie do realizacji celów poprzez kreatywne działanie i sposób myślenia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, prowadzone są zapisy w formie zgłoszeń mailowych na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 20 września 2022 r. W zgłoszeniu należy wskazać imię i nazwisko opiekuna/nauczyciela qrupv/klasy, nazwe szkoły i klasy oraz ilość uczniów .
O udziale w warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń.

pozdrawiam serdecznie:
Katarzyna Łęcka

Back to top