To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Informacja Rady Rodziców – WRZESIEŃ 2021

Szanowni Państwo,
Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej nr 11 w Pile przekazuje kilka istotnych informacji, które przybliżą Państwu zakres działań rady oraz pomogą w lepszej komunikacji.

Kontakty do Rady Rodziców:
Strona internetowa: www.sp11pila.pl – zakładka Strefa Rodzica
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook: SP 11 Piła – Rada Rodziców

Pomimo sytuacji pandemicznej w kraju i nauczania zdalnego w roku szkolnym 2020/2021 udało nam się zrealizować wiele planów. Niestety dwie inicjatywy bardzo lubiane przez uczniów nie mogły zostać przeprowadzone w takiej formie jak w poprzednich latach. Nie odbył się Świąteczny Konkurs Wiedzy oraz festyn o okazji Dnia Dziecka. Wierzymy, że w tym roku szkolnym te dwie imprezy wrócą do kalendarza i z Państwa pomocą będą dla uczniów SP 11 wyjątkową okazją do zabawy i integracji.

Już dzisiaj zapraszamy Państwa do udziału w kolejnych inicjatywach uczniów, rodziców, nauczycieli, dyrekcji i Rady Rodziców przy SP11:
- Świąteczny Konkurs Wiedzy – grudzień 2021 – zbieramy fanty, nagrody i gadżety (2000 sztuk)
- wyposażenie SP 11 w nowy sprzęt sportowy i multimedialny - szukamy sponsorów
- oklejanie kolejnych szafek na szkolnych korytarzach – szukamy sponsorów
- klasa patronacka – szukamy sponsorów
- Bal Karnawałowy 2022 – Dyrekcja i Rada Rodziców (dochód z balu zasili fundusz Rady Rodziców)
- Dzień Dziecka 2022

Ogólne podsumowanie działań Rady Rodziców w roku szkolnym 2020/2021:
- pomoc dla uczniów i imprezy szkolne:
pasowanie na pierwszoklasistę
nagrody dla uczniów za zawody i konkursy szkolne
nagrody dla prymusa, najlepszych sportowców oraz wyróżnionych uczniów
nagrody: Sowa Mądra Głowa i wzorowy uczeń
materiały drukarskie, okładki i dyplomy
kwiaty na imprezy okolicznościowe
nagrody dla klasy za 100% wpłatę
wyjazdy na zawody sportowe
materiały na testy dla uczniów
inicjatywy Samorządu Uczniowskiego
- pomoc materialna na rzecz szkoły:
doposażenie biblioteki – książki
wsparcie remontu biblioteki
tace do stołówki szkolnej
doposażenie świetlicy szkolnej
sprzęt sportowy
sprzęt multimedialny (zakup projektorów do sal lekcyjnych)
urządzenia drukujące i kopiujące do pracowni informatycznych

Rada Rodziców stara się finansowo wspierać inicjatywy zgłaszane przez uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcję. Rozliczenia wydatków za każdy rok szkolny są weryfikowane przez Komisję Rewizyjną i są dostępne do wglądu w sekretariacie szkoły. Zależy nam jednak, aby wpłacane przez Rodziców pieniądze trafiały bezpośrednio do dzieci – w formie nagród, sprzętu, dodatkowego wyposażenia szkolnych korytarzy i klas, finansowania inicjatyw wychowawców i nauczycieli skierowanych dla uczniów. Przypominamy, że 20% wpłaconych przez Państwa klasę składek (przy wpłacie całości klasy) jest zwracane bezpośrednio na potrzeby klasy. Wspieramy finansowo wyposażenie sal, których opiekunowie zgłoszą się do Rady Rodziców z prośbą o pomoc w zainicjowanych już projektach. Cieszy nas fakt, że rodzice z własnych środków i własnymi siłami np. malując sale, przyczyniają się do tego, że dzieciom przyjemniej się tam pracuje. Nie możemy przerzucać ciężaru odpowiedzialności tylko na klasy, których wychowawcą jest opiekun danej sali. Lekcje tam mają też uczniowie innych klas i ci uczniowie też będą korzystać ze sprzętu, w który zostanie wyposażona ta sala. Chcemy służyć wszystkim uczniom i umożliwiać im łatwiejszą, przyjemniejszą i bardziej efektywną edukację. Kilka sal lekcyjnych zostało doposażonych w projektory multimedialne. Kolejne projektory zostaną zakupione w najbliższym czasie.

Ogromne podziękowania dla rodziców, którzy widzą naszą pracę i nas wspierają, pomimo że składka na Radę Rodziców nie jest obowiązkowa. Decyzją Rady Rodziców składka na rok szkolny 2021/2022 wynosi nadal tylko 50zł od rodziny za rok szkolny. Zachęcamy Państwa do indywidualnego podejścia dotyczącego kwoty składki i w miarę Państwa możliwości większego wsparcia. Prosimy o wpłaty u skarbnika klasowego, wychowawcy klasy lub na konto Rady Rodziców (w tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska ucznia oraz klasy).

Konto bankowe Rady Rodziców:
Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile
ul. Królowej Jadwigi 2, 64-920 Piła
Bank Pekao Oddział w Pile - 25 1240 3695 1111 0010 7755 5974

Zapraszamy do współpracy wszystkich rodziców, firmy oraz pracowników szkoły. Wszystkie kanały kontaktowe są dostępne dla Państwa. Czekamy na informacje od Państwa oraz pomysły. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc i z góry dziękujemy.

W związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym życzymy: Uczniom – radości z nauki, osiągania wspaniałych wyników w nauce i sporcie, Nauczycielom – satysfakcji z pracy zawodowej, a Rodzicom – radości z towarzyszenia dzieciom w ich rozwoju. Wszystkim życzymy przede wszystkim zdrowia i mamy nadzieję, że sytuacja pandemiczna pozwoli na bezpieczną naukę w murach szkoły.

Przedstawicieli trójek klasowych oraz rodziców chcących wesprzeć działania Rady Rodziców zapraszamy na spotkanie Rady Rodziców, które odbędzie się 9 września 2021 o godz. 17:00 w stołówce szkolnej.

Z poważaniem,
Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 11 w Pile

Dariusz Kuźniacki
Przewodniczący Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 11 w Pile
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. 607 152 540

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook: SP 11 Piła – Rada Rodziców
Strona internetowa: www.sp11pila.pl – zakładka Strefa Rodzica

Back to top