To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Za kilka dni Wasze mamy będą obchodziły swoje święto i na pewno chcielibyście obdarować je czymś wyjątkowym. Chciałabym Wam dzisiaj podsunąć pomysł na taki prezent. Nazwałam go „Słoik Miłości”

Czym jest Słoik Miłości?

Słoik to coś, z czego wydobywa się zazwyczaj jedzenie. A gdyby tak można w nim zamknąć i w razie potrzeby wyciągnąć troszkę miłości? Słoik Miłości to prezent, który za każdym otwarciem ma przynosić uśmiech na twarzy Waszej mamy. Ma być wypełniony po brzegi miłością, wdzięcznością i miłymi wspomnieniami! Możecie obdarować nim swoją mamę, ale tak naprawdę będzie to wspaniały prezent dla każdej drogiej Wam osoby.

Co będzie potrzebne?

 duży słoik — może być ozdobny, ale niekoniecznie
 kolorowe kartki
 pisaki, długopis
 nożyczki
 klej
 wstążeczka, sznurek do zawiązania etykiety

Wykonanie

Kolorowe kartki tniemy na małe karteczki. Na karteczkach piszemy różne powody, dla których kochamy naszą mamę ( nawet te najdrobniejsze), za co jesteśmy jej wdzięczni, miłe wspomnienia z nią związane. Na tych karteczkach możemy napisać tak naprawdę wszystko, co sprawi uśmiech na jej twarzy. Słoik Miłości ma być wypełniony miłymi słowami! Im więcej karteczek w słoiku, tym lepiej!
Wasze wpisy możecie zacząć od słów:
Kocham Cię, ponieważ...
Kocham Cię za ...
Dziękuję Ci za ...
Pamiętam, jak ..

Następnie składamy karteczki na pół i wkładamy do słoika. Teraz musimy zrobić ładną etykietę na słoik „Mamo, kocham Cię” i zawiesić na wstążeczce lub sznurku. Jeśli chcecie, możecie udekorować dowolne słoik, przyklejając na przykład naklejki, kolorową bibułę, tasiemki czy wycięte serduszka.

Mam nadzieję, że spodobała Wam się moja propozycja prezentu dla mamy! Zacznijcie zapisywać karteczki już dziś i każdego dnia dopisujcie kolejne, aby na Dzień Mamy słoik był wypełniony po brzegi! W trakcie pisania przekonacie się, za jak wiele rzeczy możemy kochać swoje mamy i być im wdzięczni!

Ciepło Was pozdrawiam!
Pani Asia

Back to top