To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Gorąco polecam zabawę w szachy!
Poznaliście już zasady szachowe, jednak dla prawdziwego zrozumienia szachów potrzeba już lat. Traktując to jako hobby, naprawdę niewiele potrzeba, aby się dobrze bawić. Można zachęcić kogoś z domowników do gry, albo rozegrać partię szachową z osobą z klasy (np. przez telefon czy komunikatory). Można również spróbować swoich sił wykorzystując nowoczesne technologie w nauczaniu szachów: Internet( rozgrywki online i transmisje partii), Interaktywne podręczniki czy Programy szachowe. Zapewniam Cię, że otworzą się przed Tobą nowe ciekawe doświadczenia. Wkrótce turniej szachowy!
Mali szachiści, spróbujcie rozpoznać wasze prace? Bierki szachowe, które wykonaliście z plasteliny.

Magda Riske

Back to top