To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Konkurs pt. „Pejzaż z książką” rozstrzygnięty!

Jury obradowało w składzie: Sławomir Kozłowski – przewodniczący jury, konsultant - Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Pile Beata Walczak – wicedyrektor Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile Magdalena Gutowska – kierownik działu informacyjno-bibliograficznego i czytelni – Biblioteka Pedagogiczna w Pile Małgorzata Olejnik – nauczyciel bibliotekarz – Biblioteka Pedagogiczna w Pile

Na konkurs wpłynęło 85 prac fotograficznych. Komisja konkursowa wnikliwie analizowała walory prac pod względem ujęcia tematu, pomysłu na wizualizację książki w otoczeniu przyrody i krajobrazu, przedstawienia wartości czytania. Spośród autorów zgłoszonych fotografii wyłoniono laureatów także z naszej szkoły!

II miejsce: Martyna Chwojnicka, 10 lat, Zespół Szkół nr 2 w Pile, Tytuł: „Fascynacje Martyny” – za uchwycenie symbiozy między naturą i lekturą

III miejsce: Piotr Lipski, 10 lat, Zespół Szkół nr 2 w Pile, Tytuł: „Jak miło…” – za ukazanie przyjemności z czytania

Wyróżnienia: 

 Marta Strzelec, 15 lat, Gimnazjum ZS nr 2 w Pile Tytuł: „W starej fabryce kapeluszy” – za ujęcie tematu w stylu retro

ka, 15 lat, Gimnazjum ZS nr 2 w Pile Tytuł: „Książkowe miejsce” – za ukazanie analogii między literaturą a rzeczywistością

Gratulujemy!!!

    Opiekunowie:

Ewa Smęda

Aleksandra Goldstein 

Back to top