To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

W dniu 13.05.2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Pile, odbył się 25 Maraton Koszykówki klas 4 Szkół Podstawowych.

Nasza reprezentacja po wygraniu wszystkich spotkań zajęła I miejsce. Na II pozycji uplasowała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4. Ostatnie miejsce na podium przypadło Szkole Podstawowej nr 1. Tytuł najlepszej zawodniczki turnieju MVP zdobyła Zosia Jacniacka. Gratulujemy :)

Dnia 20.05.2017 r. w hali sportowej naszej szkoły, odbyła się druga część Maratonu Koszykówki klas 4 Szkół Podstawowych. Tym razem na parkiety wybiegli chłopcy. Po wielu emocjonujących i zaciętych spotkaniach wyłoniona została najlepsza trójka zespołów. Reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 4 i Zespołu Szkół nr 2 zamienili się miejscami, w stosunku do poprzedniego tygodnia a najniższe miejsce na podium przypadło Szkole Podstawowej nr 7. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Maks Leniec ( SP4 )

Back to top