Dzisiaj zaczęło się czwarte oficjalne spotkanie partnerów projektu Erasmus+ w Zespole Szkół nr 2 im. Królowej Jadwigi w Pile i potrwa do 7 kwietnia 2017 roku.

Udział w nim biorą nauczyciele z Litwy, Niemiec, Turcji i Polski. Rozpoczęło się od oficjalnego powitania przez Grzegorza Wądołowskiego – dyrektora szkoły. Celem spotkania jest zrealizowanie zadań kończącego się dwuletniego projektu „Odnawialna przyszłość – czysta energia dla szczęśliwych pokoleń”. Nauczyciele krajów partnerskich spotkają się z władzami miasta, zwiedzą rezerwat przyrody Kuźnik, spotkają się z uczniami, wezmą udział w turnieju międzynarodowym w bowlingu oraz pojadą do stolicy naszego państwa. Podsumowanie projektu strony polskiej odbędzie się w dniach 30.04 – 03.05.2017 w Poddąbiu k. Ustki, a Międzynarodowe zakończenie projektu we wrześniu br. w Niemczech.