W tych niezwykle trudnych chwilach my, społeczność Szkoły Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile wyrażamy solidarność z naszymi kolegami - uczniami i nauczycielami z Ukrainy. Jesteśmy z Wami, pragniemy Wam pomóc. Organizujemy na terenie szkoły zbiórkę żywności o przedłużonym terminie przydatności. Artykuły prosimy gromadzić w pojemnikach holu głównego na parterze. Zachęcamy wszystkich do pomocy! Nie bądźmy obojętni!
Wraz z #caritas w naszej szkole prowadzimy zbiórkę JEDNORAZOWYCH PIELUCH DLA DZIECI, ORAZ ŚRODKÓW OPATRUNKOWYCH.
Mogą to być m.in.:
?bandaże dziane i opaski elastyczne,
?kompresy jałowe i niejałowe,
?gazy opatrunkowe,
?plastry w rolce,
?plastry z opatrunkiem,
?płyny do odkażania.
- Kontakt dla instytucji publicznych, organizacji pozarządowych, które chcą pomóc lub już pomagają obywatelom Ukrainy: Justyna Dziuba, zastępca dyrektora Wydziału Spraw Obywatelskich i Społecznych – tel. 67 21 04 264 lub
- Kontakt dla przedsiębiorców, deklarujących interwencyjne zatrudnienie obywateli Ukrainy:
Magdalena Smoczyk, podinspektor do spraw promocji miasta w Biurze Prezydenta – tel. 67 34 52 367; mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- pomoc indywidualna: Marian Martenka – tel. 67 21 04 299 lub 668 203 096 ; mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.