To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

LITERATURA DLA DZIECI ONLINE
Aktualnie Internet stał się formą prezentacji twórczości, a na stronie RCK w Pile pojawiła się nagrania online prezentujące czytane bajki dla dzieci.
Uczniów klasy 1a zaprosiłam do wysłuchania „Baśni o królowej Jadwini i zielonej pile”, z książki autorstwa Edyty Kin pt. ,,Bajki o Pile”, nagrodzonej w konkursie literackim zorganizowanym przez Urząd Miasta Piły na 500 – lecie miasta.


W prezentowanej baśni zawarte są treści nawiązujące do wydarzeń z życia naszej patronki, a ilustracje do tekstu wykonała pani Bogusława Różańska - nauczyciel plastyki w naszej szkole i prezes Stowarzyszenia Nauczycieli Twórczych JELO.

Chętni uczniowie, po wysłuchaniu prezentowanej treści, wykonali ilustrację do dowolnego wydarzenia. Poniżej prezentujemy ich prace. Wielkie gratulacje dla uczniów i podziękowania dla pani Katarzyny Walczak. Nagrody czekają na wręczenie!
Magda Riske

Back to top