To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Juz poraz piąty organizowaliśmy w naszej świetlicy Międzyświetlicowy Konkus Muzyczny pt. „Kolędujmy małemu”. Wzięło w nim udział 5 pilskich świetlic, z których każda szkoła wtypowała troje uczestników z klas 1-3, którzy zaśpiewali kolędy i pastorałki. Pokaz talentów uczniów uświetnił występ naszego ucznia z klas 1 Mateusza Wyki wraz z mamą panią Darią, którzy współnie zaśpiewali kolędę pt. „Lulajże Jezuniu”.

Występ oglądało i oceniało zaproszone jury, a były to panie: Bożena Nowak – wychowawca świetlicy, Katarzna Idzikowska – pedagog szkolny, Iwona Starkowska – wychowawca świetlicy w Zs nr 1. Aby wszystko przebiegało sprawnie czuwała pani Justyna Baron.

Oto laureaci konkursu:

Klasy 1: 

I miejsce - Hanna Szczepska – Zespół Szkół nr 1

II miejsce – Mateusz Wyka kl. 1a – Zespół Szkól Nr 2

III miejsce – Nikola Sobczak – Szkoła Podstawowa nr 1

Klasy 2:

I miejsce – Lilianna Ligęza kl. 2h – Zespół Szkół Nr 2

II miejsce – Wiktoria Kulawik – Szkoła Podstawowa nr 12

III miejsce – Blanka Rauhut – Szkoła STO

Klasy 3:

I miejsce – Klaudia Alichniewicz – Szkoła STO

II miejsce – Iga Łopacińska kl. 3e – Zespół Szkół Nr 2

III miejsce – Antoni Gąsiarek – Zespół Szkół nr 1

Wyróznienie zostali:

Nikola Borysewicz kl.2 – Zespół Szkół nr 1

Nikola Niedziela kl.3 – Szkoła Podstawowa nr 12

Nikola Kurkiewicz kl. 3 – Szkoła Podstawowa nr 12

Wiktoria Maślanka kl. 3 – Szkoła STO

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów muzycznych

Justyna Baron

Back to top