Uczeń naszej szkoły Paweł Bujacz wywalczył II miejsce w „XVII Turnieju Wiedzy o Pile” dla uczniów szkół podstawowych miasta Piły.

27 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Olimpijczyków Polskich odbył się „XVII Turniej Wiedzy o Pile”, w którym uczestniczyli reprezentanci wszystkich szkół podstawowych. Turniej odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta Piły. Współorganizatorami konkursu byli Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Pantaleona Szumana w Pile oraz Muzeum Stanisława Staszica w Pile. Głównym celem konkursu było rozbudzenie zainteresowania uczniów własnym regionem, poznanie jego historii i kultury, poszerzenie wiedzy na temat Piły. Turniej składał się z II etapów. W pierwszym uczestnicy musieli rozwiązać test wiedzy składający się z 20 pytań, w drugim 5 zadań quizowych.

Gratulujemy!!!

opiekun konkursu: Beata Ziętowska