Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 2019/HARRACHOV is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Szkoła organizatorem letniego wypoczynku!

Harrachov to miasto w północnych Czechach położone na terenie kraju libereckiego w Karkonoszach, 4 km od granicy Polski.
Najważniejszym elementem miasta jest kompleks skoczni narciarskich Čerťák zbudowany na zboczu Čertovej Hory. Pierwsza skocznia narciarska została w Harrachovie zbudowana w 1920 roku. Obecnie w mieście funkcjonuje osiem skoczni wraz z największymi obiektami o punktach konstrukcyjnych K-125 i K-90 oraz mamucia K-185.
Harrachov znany jest również z leżącej w części miasta zwanej Nowy Świat (Nový Svět) huty i muzeum szklarstwa z zabytkową kaplicą szklarzy pw. św. Elżbiety (m.in. ołtarz zbudowany z luster i kryształowy dzwon). W granicach miasta znajduje się także Wodospad Mumlawy.
Przez miejscowość przebiega trasa międzynarodowa E65, odcinek między Jelenią Górą przez Szklarską Porębę i Turnov do Mladej Boleslavi. Istnieje również połączenie kolejowe Harrachova z Polską i resztą Czech.
Latem miasto jest bazą wypadową w Karkonosze i Góry Izerskie dla turystów pieszych i rowerzystów.
Na tych malowniczych terenach nasza szkoła od lat organizuje obozy turystyczno-wypoczynkowe dla dzieci i młodzieży z naszej (i nie tylko) szkoły. To przede wszystkim aktywny, różnorodny wypoczynek pod opieką nauczycieli-wychowawców. Krótsze i dłuższe spacery po czeskiej lub polskiej stronie, kąpiele, wycieczki autokarowe i podróże pociągiem, gry i zabawy sportowe. Dbamy również o atrakcje artystyczne. Odbywają się konkursy plastyczne tradycyjnie i np. kredą na chodniku. Dla lubiących śpiewać organizujemy konkursy karaoke. Nie zapominamy o higienie – obowiązkowo konkurs czystości! Mamy „Tańce z gwiazdami” i „Randki w ciemno”. Zawsze dostosowujemy program do zainteresowań uczestników. Każdy z nich na koniec otrzymuje dyplom, drobny upominek oraz najlepszą pamiątkę jaką są zdjęcia. Najlepszą rekomendacją są Ci, którzy mimo tej samej lokalizacji, chcą jechać na obóz po raz drugi czy trzeci, a nawet czwarty!
Jeśli nie masz jeszcze planów na wakacje, to serdecznie zapraszamy!

{GALERIA}2019/HARRACHOV{/GALERIA}