Dzień Kobiet, był doskonałym pretekst, żeby zaprezentować uczniom książki, których bohaterkami są wyjątkowe kobieta i dziewczyny. W naszych zbiorach bibliotecznych posiadamy literaturę, która mówi o kobietach zarówno współczesnych, jak i żyjących wieki temu. Żyły w różnych miejscach na świecie, walczyły, odkrywały, tworzyły. Sławne kobiety, do których należy też nasza patronka- królowa Jadwiga, piękna, młoda, wykształcona i uwielbiana przez poddanych. Następnie uczniowie klas 5 wykonywali WIOSENNE ŁAPACZE MARZEŃ, pod okiem artysty plastyka pani Paulii Marinelii. Za pomocą pięknych, kolorowych włóczek, sznureczków, patyków, wstążek, koralików, piór, koronek i bawełnianych sznurków powstały przepiękne dzieła- wiosenne łapacze marzeń.
Zorganizowała Magda Riske