TYLKO DLA TYCH, KTÓRZY SKOŃCZYLI JUŻ ĆWICZENIA I PODRĘCZNIKI..

Jeśli przyszedł czas na kolejną część ćwiczeń i podręcznika...

W związku z koniecznością wypożyczenia kolejnej części podręcznika "Nowi Tropiciele" i odebrania części 5 ćwiczeń polonistycznych oraz matematycznych wychowawcy określonych klas przekażą Państwu przez e-dziennik prośbę o przyjście do szkoły, w celu odbioru zestawu ćwiczeń i podręcznika. Pozostałe klasy, jeśli nie otrzymają wiadomości przez e-dziennik od wychowawcy nadal pracują ze spokojem na części 4 ćwiczeń i podręcznika.

Podręczniki będą już wpisane na kartę biblioteczną ucznia i imiennie podpisane. Zatem nie ma konieczności udawania się do biblioteki szkolnej. Zestaw podręcznika i ćwiczeń matematycznych oraz polonistycznych będzie czekał na Państwa w holu głównym szkoły z metryczką zawierającą klasę oraz imię i nazwisko ucznia.

Prosimy o zachowanie szczególnych zasad ostrożności podczas wejścia do szkoły. Ręce dezynfekujemy przed wejściem płynem znajdującym się przy drzwiach wejściowych. Zalecane jest przyjście w maseczce ochronnej i rękawiczkach. Zachowujemy 2 metry odstępu od innych osób przebywających w szkole. Odbiór podręczników możliwy jest od poniedziałku (6 kwietnia) do środy (8 kwietnia) włącznie w godzinach od 8:00 od 15:00.

Nie przynosicie Państwo poprzedniej części podręcznika do zwrotu!!! Proszę o przetrzymanie części 4 podręcznika w domu.